Stavebnictví-Skřivánek.cz

přeskočit na obsah

O firmě

Vítejte na stránka stavební firmy František Skřivánek.

Už více než deset let provádí naše stavební firma stavby rodinných domků. Za dlouhou dobu existence naší firmy jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností a kontaktů, které můžeme využít ke spokojenosti zákazníka.

Pro zákazníka jsme schopni dodat celý rodinný dům na klíč. Pokud má klient zájem můžeme mu předat stavbu v jakékoliv fázi výstavby, např. základová deska, hrubá stavba, RD na klíč. Při domluvě Vám rádi zdarma vypracujeme výkaz výměr a cenovou nabídku.

V nabídce našich služeb naleznete mimo staveb rodinných domů na klíč i veškeré kompletní zednické práce. Všechny druhy omítkových, fasádních a zateplovacích prací. Dále provádíme rekonstrukce a modernizace, půdní vestavby a nástavby, přestavby a opravy bytových jader a koupelen. Obkladačské práce, pokládka dlažeb i plovoucích podlah. Výstavba komínů systémových i zděných. Montáže oken i dveří.

Naše firma mimo stavební práce má kompletní zázemí pro všechny běžné zemní práce. Od hloubení výkopů pásovým rypadlem, po terénní úpravy nakladačem UNC. Naše firma vlastní několik nákladních kontejnerových vozidel a na požádání vám zajistíme písek štěrk, beton i odvoz zeminy či sutě.

NOVINKY

16/1/2013

Naše firma na přelomu roku zakoupila zcela nový a silnější nakladač UNC a tak se můžeme těšit na nové zakázky nejen pro tento stroj.

více zde

16/1/2013

V roce 2012 jsme se velkou měrou účastnili na stavbě Haly s administrativní budovou pro společnou Baljer-Zembrod v Rousínově. Také značně postoupila stavba většího rodinného domu, kterou od roku 2011 provádíme v Radslavicích. V Habrovanech jsme postavily hrubou stavbu s garaží pro soukromého investora. Mimo to jsme provedli zateplení několika fasád v Rousínově a nejbližším okolí.

více zde

© Copyright 2011 – 2018 Stavebnictví-Skřivánek.cz, Created by CreoWeb, Powered on system CreoMaster.